VALURI DE CRAP
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

+18
Marian
gaby ciortan
olec
gheorghita23
adibaiacos
iulian
razvan negru
cornel
dan calciu
Radu10
MARIAN PESCARUL
gabi
idementul
Trandafirescu Cristian
Donose Octavian
Alexandru
danstel
valuridecrap
22 participanți

Pagina 3 din 19 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Urmatorul

In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 3 Empty Concurs de pescuit: ''TERAPIE INTENSIVA LA... POLICLINICA CU PLATA!'' 20 mai 2013, Salcuta, jud. Tulcea.

Mesaj Scris de valuridecrap Sam Mar 16, 2013 2:35 pm

Rezumarea primului mesaj :

‘’Isus i-a zis lui Simon: "Mana la adanc si lasati in jos mrejele voastre, ca sa pescuiti". Si, raspunzand, Simon a zis: "Invatatorule, toata noaptea ne-am trudit si nimic nu am prins, dar, dupa cuvantul Tau, voi arunca mrejele".
Si facand ei aceasta, au prins multime mare de peste, ca li se rupeau mrejele. Si au facut semn celor care erau in cealalta corabie, sa vina sa le ajute. Si au venit si au umplut amandoua corabiile, incat erau gata sa se afunde.’’ (citat din Biblie)
Ce poate fi mai inaltator decat credinta? Ce sentiment ii da unei persoane credință în posibilitatea realizării unei dorințe sau a unei acțiuni?
Speranta!
Speranta pescarului feroviar moare ultima: aceea ca, in sfarsit, va scoate din adancuri mult ravnita captura de care vor povesti urmasii urmasilor sai!
Stimati Pescari Feroviari, sperati in continuare, pentru ca a sosit vremea sa puneti in valoare vasta experienta dobandita de fiecare dintre voi, de-a lungul timpului! Nu va lasati tocmai acum, la venirea primaverii, chiar daca moralul vostru e la pamant in urma esecului de la Casting-ul de anul trecut, de la Comanesti (care s-a transformat intr-un minunat concurs de sanius) ori de la ‘’Copca in ibricul cu apa calda’’ de anul acesta!
Pentru ca: Asociatia ‘’VALURI DE CRAP’’ va provoaca la marele duel pescaresc intitulat
‘’TERAPIE INTENSIVA LA… POLICLINICA CU PLATA’’
si care va avea loc in data de 20 mai 2013 pe Lacul Salcuta, jud. Tulcea.

Denumita si ‘’Policlinica Cu Plata’’ (dai un ban da’ nu stii de ce) amenajarea Salcuta se incadreaza perfect in minunatul peisaj conturat de Muntii Macinului. Este destul de aproape (aprox. 5km) de trecerea bac din Zaclau, accesul facandu-se pe D.N.22E. Mos- stramosii nostri au numai cuvinte de lauda despre acest lac si despre ceea ce s-ar afla in el. Speram sa se afle si peste.
Programul desfasurarii concursului este urmatorul:
- duminica, 19 mai, se va face deplasarea pe balta, astfel incat, in jurul pranzului, toti concurentii sa fie prezenti pentru campare, orientarea in teren; se vor marca locurile de concurs si se va face tragerea la sorti;
- luni, 20 mai, incepand cu ora 07:00 si pana marti la orele 11:00 va avea loc concursul propriu-zis, urmat de cantarul official si de festivitatea de premiere. Cei care doresc, pot pescui in continuare (marti, dupa orele 11:00) dar extra-concurs.
Cheltuielile reprezentand taxa pe lac vor fi suportate de catre Asociatie si numai pe durata concursului; cei care vor dori sa pescuiasca in zilele de duminica, respectiv marti vor suporta personal aceste cheltuieli.
Asadar, pentru castigarea Marelui Trofeu ‘’VALURI DE CRAP’’ din acest an, puteti invoca ajutorul tuturor zeilor protectori ai pescarilor: NEPTUN- din mitologia romana, grecul POSEIDON sau EBISU- din mitologia japoneza. Daca nu prindeti legatura cu acestia, incercati cu Mama Omida, Magdalena aducatoarea de noroc sau cu clarvazatoarea Mercedesa. Dar e o solutie cam indoielnica…
Cert este faptul ca nu se admit absentele nemotivate, mai ales ca vor fi puse in joc premii substantiale, constand in echipamente de pescuit, diplome, trofee precum si calduroase strangeri de mana! Nu uitati de premiile deja cumparate inca de anul trecut si care se vor reporta la acest concurs!
Asa ca… rabda, Pescarule Feroviar si spera! Ca, poate de data asta…
‘’VALURI DE CRAP pe toti ne cheama
Din balta in balta hoinari
Veniti acum! Pescari de seama
Prieteni si feroviari!’’
valuridecrap
valuridecrap
ORGANIZATOR DE INTALNIRI
ORGANIZATOR DE INTALNIRI

Varsta : 13
Localizare : Galati, Romania.
Data de inscriere : 21/07/2011

Sus In jos


Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 3 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de Vizitato Vin Mar 22, 2013 7:34 pm

nu stiu de ce va lamentati atat si va tot plangeti......credeam ca e o asociatie serioasa formata din pescari adevarati insa vad doar rautate si invidie cu siguranta nu as vrea sa fac parte dintr-un astfel de grup,sper sa ma insel si sa nu fie asa cum mi-au lasat impresia comentariile de mai sus............fire intinse va doresc domnilor si distractie placuta la concursuri va doreste un fost cfr-ist(scb ct1)

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 3 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de idementul Vin Mar 22, 2013 7:58 pm

Din pacate,domnule...fost cfr-ist ti-ai dat cu...''presupusul'' in necunostinta de cauza!! Shocked .In mod normal,zic eu,ar fi trebuit sa va informati cat de cat, de motivele pentru care,unii dintre noi, sunt ceva mai....reticenti vis-a-vis de noii veniti intr-un''astfel de grup''.Nu-mi dau seama unde ati sesizat ''DOAR rautate si invidie''??? Question si va asigur ca, fara indoiala va-ti INSELAT!! In rest in numele membrilor asociatiei,va multumim pentru ''fire-ntinse si distractie placuta la concursuri'' Laughing .Actual cfr-ist (IDM Bb.Tj)Cu stima cheers

idementul
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Data de inscriere : 04/02/2011

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 3 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de Vizitato Vin Mar 22, 2013 8:08 pm

Pai se duscuta atat de moaca si oportunisti cand vb de taxa de 30 ron si balti in care cam oricine cu un minim de cunostinte are intrare moaca... numai bn impegat

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 3 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de gabi Vin Mar 22, 2013 8:45 pm

Adrianos,daca aceasta e impresia ta despre noi, cu siguranta te-ai inselat.Daca intri si vezi "arhiva "cu intilnirile noastre ai sa vezi ca nu e asa.Oricum din primele cuvinte pe care le-ai pus pe forum nu mi-ai facut o impresie buna asa ca dragoste cu de-a sila nu se poate

gabi
BUCATAR OFICIAL
BUCATAR OFICIAL

Data de inscriere : 29/09/2011

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 3 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de gabi Vin Mar 22, 2013 8:55 pm

Dane,nu zic nimic,eu cu Sandu deja am format o echipa.

gabi
BUCATAR OFICIAL
BUCATAR OFICIAL

Data de inscriere : 29/09/2011

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 3 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de dan calciu Vin Mar 22, 2013 9:57 pm

d-nul adrianos81 ai facut un comentariu deranjant la adresa membrilor APSF si Prietenii ,,VALURI DE CRAP,, si nu cred ca ne cunosti,sa nu mai spun de participare la macar un eveniment.
Practic esti o fantoma care murdareste, iar comentariile urite pastreaza-le pentru anturajul tau.
Invata pentru inceput sa respecti ca sa fii respectat, domnule NIMENI!!!

dan calciu
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Data de inscriere : 16/02/2012

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 3 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de Vizitato Vin Mar 22, 2013 11:17 pm

Nu am vrut sa jicnesc pe nimeni,dk citesti mai atent ce am scris,domnle Cineva

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 3 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de idementul Sam Mar 23, 2013 7:17 am

Corect se scrie,si pronunta, ''jignesc''.Litera ''buclucasa'' se afla cu un rand mai sus pe tastatura,si... mai la dreapta....'' domnle'' ex cfr-ist,scb-ist..ist..ist...... clown

idementul
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Data de inscriere : 04/02/2011

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 3 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de razvan negru Sam Mar 23, 2013 7:53 am

Vizitato a scris:
dan calciu a scris:Apasa butonul ''citeaza'' din cel mai recent mesaj ce contine acest tabel si inscrie-te.
nr.
crt.
*****nume, prenume participant*****
***numele echipei***
01.
DRESCANU DANUT(TETEA)
LA PIOVRA
02.
STELIAN BANCILA (DANSTEL)
CAUT COECHIPIER
03.
ENE ALEXANDRU
Gabi, unde esti?
04.
COJOCARIU GABI

05.
TRANDAFIRESCU CRISTIAN
LA PIOVRA
06Dan Calciucaut coechipier sau ma resemnez arbitru si bucatar
07.
Razvan NegruFYSH CARP TEAM
08.


09.


10.


11.


12.


13.


14.


15.


16.


17.


18.


19.


20.


21.


22.


23.


24.


25.


26.


27.


28.


29.


30.



razvan negru
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Data de inscriere : 16/04/2012

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 3 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de Trandafirescu Cristian Sam Mar 23, 2013 8:02 am

Smile)) ce v-am zis???
Trandafirescu Cristian
Trandafirescu Cristian
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Varsta : 50
Localizare : Galati
Data de inscriere : 02/01/2012

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 3 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de Trandafirescu Cristian Sam Mar 23, 2013 8:17 am

In aceasta Asociatie nu este vorba de bani,ambitii,orgolii...este vorba de cimentarea unor prietenii,de iesirile in natura propriu-zise,de a ne simtii bine impreuna,de a ne deconecta si de a uita de grijile cotidiene...Daca se tine cate un concurs,se tine pt.a ne aduce laolalta unii cu altii in nr.cat mai mare,si pt.a ne stimula spiritul competitiv.D-le Adriano nimeni nu are nimic impotriva noilor membri,noi vrem sa ne cunoastem mai bine atata tot.Daca v-ati uita mai bine pe site vedeati ca trebuie sa dati niste informatii despre dvs.nu sa fiti asa secretos...ca nu ne e frica de nimeni...problema este ca nu este frumos ceea ce tot comentati despre noi,asta asa doar ca sa va aflati in treaba...iar referitor la ceea ce ne-ti urat,eu nu pot sa mai spun nimic... Si apropos de asta mai fostule cfr-ist...Sa ai bafta la peste pe 2013 !!!
Trandafirescu Cristian
Trandafirescu Cristian
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Varsta : 50
Localizare : Galati
Data de inscriere : 02/01/2012

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 3 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de Alexandru Sam Mar 23, 2013 8:37 am

razvan negru, ma bucur ca s-a rezolvat problema contului tau! Te rog sa-mi spui daca pot sa-l sterg pe cel creat recent.
Alexandru
Alexandru
Admin
Admin

Varsta : 56
Localizare : Galati, Romania.
Data de inscriere : 17/01/2011

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 3 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de Alexandru Sam Mar 23, 2013 8:38 am

dan calciu, deasemenea, ti-am rezolvat si tie problema adresei de e-mail. Succes in continuare!
Alexandru
Alexandru
Admin
Admin

Varsta : 56
Localizare : Galati, Romania.
Data de inscriere : 17/01/2011

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 3 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de razvan negru Sam Mar 23, 2013 9:03 am

da
multumesc de ajutor
contul "black fish " e sters
razvan negru
razvan negru
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Varsta : 43
Localizare : GALATI
Data de inscriere : 16/04/2012

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 3 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de Alexandru Sam Mar 23, 2013 9:20 am

adrianos81, ma simt obligat sa fac niste precizari in legatura cu cele discutate mai sus:
- in data de 16.03.2013, a fost postat pe acest forum anuntul cu caracter general referitor la desfasurarea concursului de pescuit de la Salcuta; detaliile despre competitie, urmand a fi expuse, ca de obicei, imediat ce regulamentul ar fi fost intocmit si redactat;
- in data de 18.03, la ora 10:10, te-ai inregistrat pe acest forum si imediat dupa aceea, fara nici o prezentare a ta, ai postat, in mesajul tau, intrebarea: ''unde ne inscriem?'' Baniuesc ca normal ar fi fost sa afli intai detalii despre concurs si apoi sa-ti doresti inscrierea. Dar, ma rog!
- in mesajul meu din 20.03, ora 21:21 am facut precizarea ca, citez ''oricine poate participa la acest concurs'' si am solicitat un ragaz pentru redactarea regulamentului;
- in 21.03, ora 14:23 ai fost inscris pe lista cu participanti; deci, ca de obicei, ''te-ai miscat'' repede! Drept pentru care ti-am cerut (atat eu cat si alti utilizatori ai forumului) sa te prezinti, pentru ca asta este obiceiul pe forum; ti-am solicitat acest lucru si prim e-mail si prin mesaje private. Nu numai ca le-ai (si ne-ai ) ignorat dar, tam-nesam, fara ca nimeni sa ti se adreseze, ai si adus ofense membrilor acestui forum, citez din mesajul tau: ''nu stiu de ce va lamentati si va tot plangeti'', ''credeam ca e o asociatie serioasa'', vad doar rautate si invidie''.
- adrianos81, nu ti-a cerut nimeni nimic, in afara de a te prezenta, elegant, in categoria ''sa ne prezentam'' - ''cateva cuvinte despre fiecare''. E mult? Crezi ca ne incalzeste cu ceva faptul ca ai mentionat intr-unul din mesajele tale ca ai fost montator SCB? Nu! Ar fi fost deajuns 2-3 cuvinte despre activitatea ta pescareasca.
Daca consideri ca ti-am cerut prea mult, nu te obliga nimeni sa intri intr-un ''astfel de grup''- acestea fiind cuvintele tale.
Regulile bunului simt (si nu ale grupului) iti impun sa dai macar un ''salut'' in prima ta aparitie oriunde: pe orice forum, site de socializare, etc! Si apoi sa pui intrebarea ''unde ne inscriem?''
Iti reamintesc (si se poate verifica acest lucru) ca, pana la mesajul tau din 22.03, ora 19:34 - in care ne aduci ofensele de mai sus- nimeni nu ti-a cerut nimic decat sa te prezinti. Din pacate, nu ai inteles asta, ba chiar nu prea ai inteles nimic din ce este postat pe acest forum, cu partile lui bune sau rele.
Intaresc afirmatia mea de mai sus si anume ca oricine poate participa la acest concurs de pescuit!
Asa ca, adrianos81, te asteptam!
In legatura cu nerespectarea regulamentului forumului VALURI DE CRAP (privind ofensele sau injuriile aduse membrilor comunitatii - apropo: din care faci si tu parte), regulament pe care ar fi trebuit sa-l citesti inainte de a posta, te anunt ca ai primit, deja, un vot negativ din partea administratorului. La al doilea voi fi nevoit sa te exclud de pe acest forum.
Alexandru
Alexandru
Admin
Admin

Varsta : 56
Localizare : Galati, Romania.
Data de inscriere : 17/01/2011

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 3 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de Alexandru Sam Mar 23, 2013 9:47 am

razvan negru a scris:da
multumesc de ajutor
contul "black fish " e sters
Am vazut.
Si adrianos81 s-a retras victorios...
Alexandru
Alexandru
Admin
Admin

Varsta : 56
Localizare : Galati, Romania.
Data de inscriere : 17/01/2011

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 3 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de Alexandru Sam Mar 23, 2013 9:59 am

razvan negru a scris:Am trecut marti pe la Salcuta , si deja erau instalate 2 corturi !
Aveau incalzire centrala?
Apropo, danstel, sa nu-i uiti izmenele la coropisnita, ca o pierdem de musterie...
Alexandru
Alexandru
Admin
Admin

Varsta : 56
Localizare : Galati, Romania.
Data de inscriere : 17/01/2011

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 3 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de razvan negru Sam Mar 23, 2013 10:18 am

Alexandru a scris:
razvan negru a scris:Am trecut marti pe la Salcuta , si deja erau instalate 2 corturi !

Aveau incalzire centrala?
Apropo, danstel, sa nu-i uiti izmenele la coropisnita, ca o pierdem de musterie...
nu am fost sa vad daca prind ceva ,dar oamenii erau la pescuit
razvan negru
razvan negru
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Varsta : 43
Localizare : GALATI
Data de inscriere : 16/04/2012

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 3 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de danstel Sam Mar 23, 2013 10:33 am

O asez langa ceaunele tale Sandule si se incalzeste.
Dar apropo de cine are sau nu dreptul de participare, vad ca nu se grabesc foarte multi sa se inscrie in lista. Eu ma prezint la concurs chiar daca ar fi sa merg doar numai cu ea (Coro), dar ambii avem nevoie de Masterchef Sandu, eu pentru bucatele delicioase preparate, Coro pentru incalzire.
danstel
danstel
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Varsta : 58
Localizare : Galati, 0745314653
Data de inscriere : 20/04/2012

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 3 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de idementul Sam Mar 23, 2013 11:44 am

Mai,mai,ce de-a politeturi!!!Ia-l acasa,mai Danstel, ca-n afara de mancare,mai face si altele(vorbeste lumea Razz )Stii tu:ca abricul;sparge lemne,bate cuie..........etc!!! Laughing Laughing Laughing
idementul
idementul
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Varsta : 62
Localizare : La mine.......acasa
Data de inscriere : 04/02/2011

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 3 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de gabi Sam Mar 23, 2013 12:21 pm

Asteapta putin Danstel si ai sa vezi ca trebuie sa lungim lista. Eu abia astept concursul ca sa ne revedem. Pentru mine asta e cel mai mare premiu.
gabi
gabi
BUCATAR OFICIAL
BUCATAR OFICIAL

Varsta : 56
Localizare : Galati, Romania
Data de inscriere : 29/09/2011

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 3 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de gabi Sam Mar 23, 2013 12:28 pm

Mai,dar ceilalti participanti,"pelicanii cracanati ","pinguinii schiopi","taranii obositi",nu dau nici un semn de viata?
gabi
gabi
BUCATAR OFICIAL
BUCATAR OFICIAL

Varsta : 56
Localizare : Galati, Romania
Data de inscriere : 29/09/2011

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 3 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de Alexandru Sam Mar 23, 2013 2:57 pm

Unul dintre ''taranii obositi'' - Paleacu Iulian - mi-a zis, aseara, ca s-a inscris... Cine stie ce site o fi accesat el, ca nu-l vad pe lista. Poate o fi dat vreun like pe facebook !?! Si el crede ca s-a inscris.
Alexandru
Alexandru
Admin
Admin

Varsta : 56
Localizare : Galati, Romania.
Data de inscriere : 17/01/2011

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 3 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de Alexandru Sam Mar 23, 2013 2:58 pm

Gabi, te-ai gandit la nume? Cum o botezam?
Alexandru
Alexandru
Admin
Admin

Varsta : 56
Localizare : Galati, Romania.
Data de inscriere : 17/01/2011

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 3 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de Alexandru Sam Mar 23, 2013 3:02 pm

danstel a scris:O asez langa ceaunele tale Sandule si se incalzeste.
Dar apropo de cine are sau nu dreptul de participare, vad ca nu se grabesc foarte multi sa se inscrie in lista. Eu ma prezint la concurs chiar daca ar fi sa merg doar numai cu ea (Coro), dar ambii avem nevoie de Masterchef Sandu, eu pentru bucatele delicioase preparate, Coro pentru incalzire.
Transmite-i urarile mele cele mai calduroase (!) lui Coro. O ador!
Alexandru
Alexandru
Admin
Admin

Varsta : 56
Localizare : Galati, Romania.
Data de inscriere : 17/01/2011

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 3 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de danstel Sam Mar 23, 2013 7:24 pm

Am gasit numele echipei "Corofishing". Caut coechipier. Inca se poate intra in echipa pe baza de CV (Coniac Vodca).
danstel
danstel
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Varsta : 58
Localizare : Galati, 0745314653
Data de inscriere : 20/04/2012

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 3 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de idementul Sam Mar 23, 2013 8:03 pm

Vorba lui Gabelu:cel mai bun lucru ,pana la urma e ca ne gasim cu totii si-o sa fie,o sa fie o mare....paranghelie!!!! Very Happy Sa vad cum mai...slabesc,ca Danstel vad ca-i in forma(tare chestia cu cv-ul)si presimt c-am sa fac o burta de ras,mama mama!!! Razz
idementul
idementul
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Varsta : 62
Localizare : La mine.......acasa
Data de inscriere : 04/02/2011

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 3 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de Alexandru Dum Mar 24, 2013 8:05 am

Danstele, eu am gasit in sertar un CV mai de moda veche (ceafa de porc+ vin); e valabil? Adica pot sa vin la preselectie?
Alexandru
Alexandru
Admin
Admin

Varsta : 56
Localizare : Galati, Romania.
Data de inscriere : 17/01/2011

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 3 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de Trandafirescu Cristian Dum Mar 24, 2013 8:43 am

Eu va dau in schimb...CAI VERZI Smile))
Trandafirescu Cristian
Trandafirescu Cristian
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Varsta : 50
Localizare : Galati
Data de inscriere : 02/01/2012

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 3 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de Alexandru Dum Mar 24, 2013 11:20 am

Ca de obicei...
Alexandru
Alexandru
Admin
Admin

Varsta : 56
Localizare : Galati, Romania.
Data de inscriere : 17/01/2011

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 3 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de gabi Dum Mar 24, 2013 11:48 am

Inconfundabil...
gabi
gabi
BUCATAR OFICIAL
BUCATAR OFICIAL

Varsta : 56
Localizare : Galati, Romania
Data de inscriere : 29/09/2011

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 3 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de Alexandru Dum Mar 24, 2013 12:32 pm

Si te mai miri de ce fuge lumea...
Alexandru
Alexandru
Admin
Admin

Varsta : 56
Localizare : Galati, Romania.
Data de inscriere : 17/01/2011

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 3 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de gabi Dum Mar 24, 2013 12:57 pm

Lasa-l mai incet Sandel sa nu se sperie
gabi
gabi
BUCATAR OFICIAL
BUCATAR OFICIAL

Varsta : 56
Localizare : Galati, Romania
Data de inscriere : 29/09/2011

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 3 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de Alexandru Dum Mar 24, 2013 12:58 pm

Marian nu mai zice nimic in legatura cu concursul?
Alexandru
Alexandru
Admin
Admin

Varsta : 56
Localizare : Galati, Romania.
Data de inscriere : 17/01/2011

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 3 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de Radu10 Dum Mar 24, 2013 1:25 pm

razvan negru a scris:Apasa butonul ''citeaza'' din cel mai recent mesaj ce contine acest tabel si inscrie-te.
nr.
crt.
*****nume, prenume participant*****
***numele echipei***
01.
DRESCANU DANUT(TETEA)
LA PIOVRA
02.
STELIAN BANCILA (DANSTEL)
CAUT COECHIPIER
03.
ENE ALEXANDRU
Gabi, unde esti?
04.
COJOCARIU GABI

05.
TRANDAFIRESCU CRISTIAN
LA PIOVRA
06Dan Calciucaut coechipier sau ma resemnez arbitru si bucatar
07.
Razvan NegruFYSH CARP TEAM
08.
Radu Zarnescu (Radu 10)
caut coechipier
09.


10.


11.


12.


13.


14.


15.


16.


17.


18.


19.


20.


21.


22.


23.


24.


25.


26.


27.


28.


29.


30.


Radu10
Radu10
initiat
initiat

Varsta : 39
Localizare : Galati
Data de inscriere : 05/03/2011

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 3 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de Radu10 Dum Mar 24, 2013 1:26 pm

Sper sa nu fie cu suparare...
Radu10
Radu10
initiat
initiat

Varsta : 39
Localizare : Galati
Data de inscriere : 05/03/2011

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 3 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de idementul Dum Mar 24, 2013 4:57 pm

De ce ''cu suparare'' Radule? Esti bine venit,taica,tu si toti baietii de baieti
cei cu bun simt.Tine aproape,urmareste site-ul sa afli din timp regulamentul concursului,ora de adunare ,locul etc.....n-are rost sa insir toate cele.Si,vezi sari la cap cu oferte....pentru partener Laughing
idementul
idementul
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Varsta : 62
Localizare : La mine.......acasa
Data de inscriere : 04/02/2011

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 3 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de gabi Dum Mar 24, 2013 6:24 pm

Si uite asa se umple lista.
gabi
gabi
BUCATAR OFICIAL
BUCATAR OFICIAL

Varsta : 56
Localizare : Galati, Romania
Data de inscriere : 29/09/2011

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 3 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de Trandafirescu Cristian Dum Mar 24, 2013 10:36 pm

Inconfundabil? Unic...adica cai -verzi nu-i bine? da ce doriti oameni buni? imposibililor...eu cred ca c...e-virgine ar fi beton Smile)))))))))))))
Trandafirescu Cristian
Trandafirescu Cristian
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Varsta : 50
Localizare : Galati
Data de inscriere : 02/01/2012

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 3 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de Trandafirescu Cristian Dum Mar 24, 2013 10:37 pm

As cata si eu din alea....taaare as mai cata Smile))
Trandafirescu Cristian
Trandafirescu Cristian
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Varsta : 50
Localizare : Galati
Data de inscriere : 02/01/2012

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 3 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de Radu10 Lun Mar 25, 2013 6:00 pm

idementul a scris:De ce ''cu suparare'' Radule? Esti bine venit,taica,tu si toti baietii de baieti
cei cu bun simt.Tine aproape,urmareste site-ul sa afli din timp regulamentul concursului,ora de adunare ,locul etc.....n-are rost sa insir toate cele.Si,vezi sari la cap cu oferte....pentru partener Laughing
Buna seara! Multumesc! N-o sa va dezamagesc! Si eu urmaresc saitul, sa stiti. Cat despre partener... ce sa zic... eu nu sant asa mare pescar. Si nu stiu cine ar vrea sa fie cu mine in echipa. Da' eu sper!
Radu10
Radu10
initiat
initiat

Varsta : 39
Localizare : Galati
Data de inscriere : 05/03/2011

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 3 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de dan calciu Lun Mar 25, 2013 6:26 pm

Gabi ai vorbit cu Sandu despre bucatarie ,trebuie sa facem 2 echipe din echipe de pescari diferite ,pentru ca sa pescuiasca unul din doi .
asa ca vezi cum faci si cu Marian.
dan calciu
dan calciu
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Varsta : 55
Localizare : galati romania
Data de inscriere : 16/02/2012

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 3 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de gabi Lun Mar 25, 2013 6:35 pm

Mai Dane,eu cu Sandu oricum facem echipa,dar daca din arbitri nu au ce face noi ii asteptam sa ne dea o mina de ajutor la bucatarie.Asta e valabil si pentru ceilalti participanti.
gabi
gabi
BUCATAR OFICIAL
BUCATAR OFICIAL

Varsta : 56
Localizare : Galati, Romania
Data de inscriere : 29/09/2011

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 3 Empty Sigur va fi foarte greu sa te integrezi intr-o echipa de mari pescari. N-ai sa dezamagesti pe nimeni, toti sunt, in primul rand, mari oameni, pescuitul este o pasine comuna, care ne ofera sansa de a ne cunoaste si de a lega prietenii.

Mesaj Scris de danstel Lun Mar 25, 2013 6:37 pm

Radu10 a scris:
idementul a scris:De ce ''cu suparare'' Radule? Esti bine venit,taica,tu si toti baietii de baieti
cei cu bun simt.Tine aproape,urmareste site-ul sa afli din timp regulamentul concursului,ora de adunare ,locul etc.....n-are rost sa insir toate cele.Si,vezi sari la cap cu oferte....pentru partener Laughing
Buna seara! Multumesc! N-o sa va dezamagesc! Si eu urmaresc saitul, sa stiti. Cat despre partener... ce sa zic... eu nu sant asa mare pescar. Si nu stiu cine ar vrea sa fie cu mine in echipa. Da' eu sper!
danstel
danstel
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Varsta : 58
Localizare : Galati, 0745314653
Data de inscriere : 20/04/2012

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 3 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de danstel Lun Mar 25, 2013 6:39 pm

Calciu si-a luat salupa!!!
danstel
danstel
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Varsta : 58
Localizare : Galati, 0745314653
Data de inscriere : 20/04/2012

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 3 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de gabi Lun Mar 25, 2013 6:43 pm

Radule, la noi in asociatie nu e obligatoriu sa fii mare pescar,la noi totul e sa ai suflet de pescar.Despre partener nu-ti face probleme, se rezolva.
gabi
gabi
BUCATAR OFICIAL
BUCATAR OFICIAL

Varsta : 56
Localizare : Galati, Romania
Data de inscriere : 29/09/2011

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 3 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de gabi Lun Mar 25, 2013 6:44 pm

De ce Danstel? Nu are bani sa plateasca bacul?
gabi
gabi
BUCATAR OFICIAL
BUCATAR OFICIAL

Varsta : 56
Localizare : Galati, Romania
Data de inscriere : 29/09/2011

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 3 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de gabi Lun Mar 25, 2013 6:47 pm

Sau si-a luat "salupe"(in picioare)?
gabi
gabi
BUCATAR OFICIAL
BUCATAR OFICIAL

Varsta : 56
Localizare : Galati, Romania
Data de inscriere : 29/09/2011

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 3 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de danstel Lun Mar 25, 2013 6:47 pm

Nu vezi ce poza si-a tras.
danstel
danstel
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Varsta : 58
Localizare : Galati, 0745314653
Data de inscriere : 20/04/2012

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 3 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de idementul Lun Mar 25, 2013 6:48 pm

De acord cu Gabi si Danstel Exclamation
idementul
idementul
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Varsta : 62
Localizare : La mine.......acasa
Data de inscriere : 04/02/2011

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 3 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de danstel Lun Mar 25, 2013 6:48 pm

Eu ma si vad imbarcat pentru concurs.
danstel
danstel
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Varsta : 58
Localizare : Galati, 0745314653
Data de inscriere : 20/04/2012

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 3 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de danstel Lun Mar 25, 2013 6:52 pm

Baieti se pare ca toti am intrat in sevraj! Lipsa consumului de pescuit si intalniri pe perioada de iarna duce la dureri de oase.
danstel
danstel
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Varsta : 58
Localizare : Galati, 0745314653
Data de inscriere : 20/04/2012

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 3 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de idementul Lun Mar 25, 2013 6:53 pm

Mai ia,anagramati voi cuvantul ''salupa'' sa vedeti de ce si-a tras poza cu ea(salupa ) E???un fel de.....Maria-sa....P...-sa... bounce ha ha ha
idementul
idementul
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Varsta : 62
Localizare : La mine.......acasa
Data de inscriere : 04/02/2011

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 3 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de danstel Lun Mar 25, 2013 6:53 pm

Ma bucur sa vad atati pescari activ la ora asta.
danstel
danstel
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Varsta : 58
Localizare : Galati, 0745314653
Data de inscriere : 20/04/2012

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 3 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de idementul Lun Mar 25, 2013 6:54 pm

Stai sa vezi de maine....cu codul ....galbior Shocked
idementul
idementul
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Varsta : 62
Localizare : La mine.......acasa
Data de inscriere : 04/02/2011

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 3 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de gabi Lun Mar 25, 2013 6:56 pm

Eu zic sa facem o iesire scurta cum se incalzeste sa ne mai treaca oasele.
gabi
gabi
BUCATAR OFICIAL
BUCATAR OFICIAL

Varsta : 56
Localizare : Galati, Romania
Data de inscriere : 29/09/2011

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 3 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de danstel Lun Mar 25, 2013 6:58 pm

Sa mergem undeva, oriunde, si la METRO la bazinele cu crap, numai sa mergem.
danstel
danstel
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Varsta : 58
Localizare : Galati, 0745314653
Data de inscriere : 20/04/2012

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 3 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de idementul Lun Mar 25, 2013 6:58 pm

Deja e in plan,pe la jumatatea lui Aprilie daca-i vreme buna
idementul
idementul
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Varsta : 62
Localizare : La mine.......acasa
Data de inscriere : 04/02/2011

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 3 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de idementul Lun Mar 25, 2013 7:01 pm

Ha ha ha asta-i tare cu Metro.Mergem Danstele da' ne luam....ciorpacele si napatcile...care are Laughing
idementul
idementul
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Varsta : 62
Localizare : La mine.......acasa
Data de inscriere : 04/02/2011

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 3 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 19 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum