VALURI DE CRAP
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

+18
Marian
gaby ciortan
olec
gheorghita23
adibaiacos
iulian
razvan negru
cornel
dan calciu
Radu10
MARIAN PESCARUL
gabi
idementul
Trandafirescu Cristian
Donose Octavian
Alexandru
danstel
valuridecrap
22 participanți

Pagina 11 din 19 Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Urmatorul

In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 11 Empty Concurs de pescuit: ''TERAPIE INTENSIVA LA... POLICLINICA CU PLATA!'' 20 mai 2013, Salcuta, jud. Tulcea.

Mesaj Scris de valuridecrap Sam Mar 16, 2013 2:35 pm

Rezumarea primului mesaj :

‘’Isus i-a zis lui Simon: "Mana la adanc si lasati in jos mrejele voastre, ca sa pescuiti". Si, raspunzand, Simon a zis: "Invatatorule, toata noaptea ne-am trudit si nimic nu am prins, dar, dupa cuvantul Tau, voi arunca mrejele".
Si facand ei aceasta, au prins multime mare de peste, ca li se rupeau mrejele. Si au facut semn celor care erau in cealalta corabie, sa vina sa le ajute. Si au venit si au umplut amandoua corabiile, incat erau gata sa se afunde.’’ (citat din Biblie)
Ce poate fi mai inaltator decat credinta? Ce sentiment ii da unei persoane credință în posibilitatea realizării unei dorințe sau a unei acțiuni?
Speranta!
Speranta pescarului feroviar moare ultima: aceea ca, in sfarsit, va scoate din adancuri mult ravnita captura de care vor povesti urmasii urmasilor sai!
Stimati Pescari Feroviari, sperati in continuare, pentru ca a sosit vremea sa puneti in valoare vasta experienta dobandita de fiecare dintre voi, de-a lungul timpului! Nu va lasati tocmai acum, la venirea primaverii, chiar daca moralul vostru e la pamant in urma esecului de la Casting-ul de anul trecut, de la Comanesti (care s-a transformat intr-un minunat concurs de sanius) ori de la ‘’Copca in ibricul cu apa calda’’ de anul acesta!
Pentru ca: Asociatia ‘’VALURI DE CRAP’’ va provoaca la marele duel pescaresc intitulat
‘’TERAPIE INTENSIVA LA… POLICLINICA CU PLATA’’
si care va avea loc in data de 20 mai 2013 pe Lacul Salcuta, jud. Tulcea.

Denumita si ‘’Policlinica Cu Plata’’ (dai un ban da’ nu stii de ce) amenajarea Salcuta se incadreaza perfect in minunatul peisaj conturat de Muntii Macinului. Este destul de aproape (aprox. 5km) de trecerea bac din Zaclau, accesul facandu-se pe D.N.22E. Mos- stramosii nostri au numai cuvinte de lauda despre acest lac si despre ceea ce s-ar afla in el. Speram sa se afle si peste.
Programul desfasurarii concursului este urmatorul:
- duminica, 19 mai, se va face deplasarea pe balta, astfel incat, in jurul pranzului, toti concurentii sa fie prezenti pentru campare, orientarea in teren; se vor marca locurile de concurs si se va face tragerea la sorti;
- luni, 20 mai, incepand cu ora 07:00 si pana marti la orele 11:00 va avea loc concursul propriu-zis, urmat de cantarul official si de festivitatea de premiere. Cei care doresc, pot pescui in continuare (marti, dupa orele 11:00) dar extra-concurs.
Cheltuielile reprezentand taxa pe lac vor fi suportate de catre Asociatie si numai pe durata concursului; cei care vor dori sa pescuiasca in zilele de duminica, respectiv marti vor suporta personal aceste cheltuieli.
Asadar, pentru castigarea Marelui Trofeu ‘’VALURI DE CRAP’’ din acest an, puteti invoca ajutorul tuturor zeilor protectori ai pescarilor: NEPTUN- din mitologia romana, grecul POSEIDON sau EBISU- din mitologia japoneza. Daca nu prindeti legatura cu acestia, incercati cu Mama Omida, Magdalena aducatoarea de noroc sau cu clarvazatoarea Mercedesa. Dar e o solutie cam indoielnica…
Cert este faptul ca nu se admit absentele nemotivate, mai ales ca vor fi puse in joc premii substantiale, constand in echipamente de pescuit, diplome, trofee precum si calduroase strangeri de mana! Nu uitati de premiile deja cumparate inca de anul trecut si care se vor reporta la acest concurs!
Asa ca… rabda, Pescarule Feroviar si spera! Ca, poate de data asta…
‘’VALURI DE CRAP pe toti ne cheama
Din balta in balta hoinari
Veniti acum! Pescari de seama
Prieteni si feroviari!’’
valuridecrap
valuridecrap
ORGANIZATOR DE INTALNIRI
ORGANIZATOR DE INTALNIRI

Varsta : 13
Localizare : Galati, Romania.
Data de inscriere : 21/07/2011

Sus In jos


Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 11 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de Alexandru Mier Mai 01, 2013 9:30 am

Adica: unul vrea barcuta de nadit (pentru ca el poseda asa ceva), celalat vrea 6 lansete, ca el da numai la asa ceva, altul ca nu mai stiu ce. Dar de ceilalti nu tine cont nimeni?

Alexandru
Admin
Admin

Data de inscriere : 17/01/2011

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 11 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de idementul Mier Mai 01, 2013 9:50 am

Corect!Dar stii cum e? 4 lansete,stai cu ele,in principiu,la peste mare,care peste,mare,d-aia a ajuns mare,ca-i mai smecher si nu prea pune botu'.Ce vreau sa spun?!Ca mai raman 2 scule disponibile,in apa ,cu care sa simti ,intradevar,ca pescuiesti;adica,teoretic,una undita de echipier!Ma rog,aici fiecare echipa isi stabileste.....strategia,da' parca mai frumos ar fi,4 lansete la adanc,eu cu 2 undite,colegul cu 2 undite,binenteles toti participantii avand grija sa nu deranjeze pe cei din standurile vecine!!Si mai am o nelamurire:S-a vehiculat pe aici ideea ca match-ul(sau pescuitul la Sheffield)intra tot in categoria pescuitului cu lanseta?!?!Da,sculele se numesc'' lansete de match'' sau''lansete de Sheffield'' dar pescuitul se cheama ''pescuit cu PLUTA la distanta'' asa ca,cred ,ca nu voi incalca regulamentul daca voi folosi match-ul din dotare(in afara celor 4 lansete)??

idementul
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Data de inscriere : 04/02/2011

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 11 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de Trandafirescu Cristian Mier Mai 01, 2013 11:47 am

Daca nu am undita,pot sa dau la pluta cu mosorelul??? affraid

Trandafirescu Cristian
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Data de inscriere : 02/01/2012

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 11 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de Alexandru Mier Mai 01, 2013 12:45 pm

Parca ai avea dreptate, idementule. Da' chestia cu deranjatu' vecinilor crezi tu ca... Ca anu' trecut au fost unii care au deranjat si fara a arunca nu stiu cate lansete.
La urma urmei regulamentul este acelasi pentru toti concurentii. Nu vad cine ar fi favorizat si de ce. Hai sa-ti spun un lucru: tu crezi ca ti-ar putea fi frica de mine, care am o singura lanseta si nici pe aia nu stiu sa o folosesc? Ma mira faptul ca si tu si danstel si Cristian Trandafirescu va temeti... de cine?
Dati, nene, la cate doispe lansete. Uite: eu voi concura doar la undita. Cele doua lansete la care as fi avut dreptul ti le dau tie. Despre ce vorbim?

Alexandru
Admin
Admin

Data de inscriere : 17/01/2011

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 11 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de Alexandru Mier Mai 01, 2013 12:56 pm

Eu acuma l-am vazut pe danstel: ''coropijnita delicata''! Mai bine ''coropijnita violata'', ca tare va fi gaurita saraca, mutand-o dintr-o lanseta in alta, vorba lui Gabi.

Alexandru
Admin
Admin

Data de inscriere : 17/01/2011

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 11 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de Alexandru Mier Mai 01, 2013 12:58 pm

danstel a scris:Apasa butonul ''citeaza'' din cel mai recent mesaj ce contine acest tabel si inscrie-te.
nr.
crt.
*****nume, prenume participant*****
***numele echipei***
01.
Drescanu Danut(tetea)
Trandafirescu Cristian
La Piovra
02.
Dan Stelian Bancila (danstel)
Florea Dumitru
Coropijnita delicata
03.
Ene Alexandru
Cojocariu Gabi
Minirosioara vesela
04.
Paleacu Iulian
Taranii odihniti
05.
Bancu Gica

06Dan Calciu
07.
Razvan NegruFysh Carp Team
08.
Radu Zarnescu (Radu 10)
Dragan Silviu
Mai Buzau, rau inspumat...
09.Nalatabar,MarianCarasul Balonat
10.
Matache Gheorghe
Buzea Adrian
stiuca ucigasa
11.
Oprea Marius
12.
Totolici Marian
13.
Badiu Vasile si fiul.

14.
Docan Alec
15.


16.


17.


18.


19.


20.


21.


22.


23.


24.


25.


26.


27.


28.


29.


30.



Alexandru
Admin
Admin

Data de inscriere : 17/01/2011

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 11 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de idementul Mier Mai 01, 2013 1:07 pm

Nu mai Sandica!Nu mai inteles.Eu renunt si la lansete.E placut pescuitul si asa dar,mai palpitant e la pluta,zic eu.De aceea spuneam de inca doua scule.Caci cu lansetele stai si le pazesti dupa ce le lansezi ,toata ziua,pe cand la pluta e mai multa....adrenalina.Acum,am venit si eu cu o propunere
,nu am nimic impotriva,regulamentului pe care-l consider corect si perfect aplicabil

idementul
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Data de inscriere : 04/02/2011

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 11 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de Alexandru Mier Mai 01, 2013 1:12 pm

Pai, tocmai de-aia se completeaza si cu unditele. Dar rationamentul folosit atunci cand s-a redactat regulamentul de concurs a fost lipsa de spatiu. Daca cel care lanseaza tocmai hat departe o poate face in orice conditii, ala cu undita... e mai dificil intr-o padure de lansete. Si atunci n-ar fi fost echitabil. Ca daca vine si Cristi Punga, o sa-mi fie mila de arbitri la cate contestatii vor fi facute.

Alexandru
Admin
Admin

Data de inscriere : 17/01/2011

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 11 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de Trandafirescu Cristian Mier Mai 01, 2013 1:24 pm

Domnul ... si-a anuntat prezenta incognito...asa ca contestatiile vor curge...

Trandafirescu Cristian
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Data de inscriere : 02/01/2012

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 11 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de idementul Mier Mai 01, 2013 1:30 pm

Vine si Punga!!!!!??E clar:tre' sa-l invat pe Elvis sa....muste la comanda Laughing
idementul
idementul
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Varsta : 62
Localizare : La mine.......acasa
Data de inscriere : 04/02/2011

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 11 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de Trandafirescu Cristian Mier Mai 01, 2013 2:10 pm

Vb.in calitate de concurent...
Trandafirescu Cristian
Trandafirescu Cristian
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Varsta : 50
Localizare : Galati
Data de inscriere : 02/01/2012

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 11 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de razvan negru Mier Mai 01, 2013 5:57 pm

Alexandru a scris:Adica: unul vrea barcuta de nadit (pentru ca el poseda asa ceva), celalat vrea 6 lansete, ca el da numai la asa ceva, altul ca nu mai stiu ce. Dar de ceilalti nu tine cont nimeni?
6 scule (4 lansete +2undite)
PERFECT !!!!!!!!!!!!!
razvan negru
razvan negru
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Varsta : 43
Localizare : GALATI
Data de inscriere : 16/04/2012

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 11 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de danstel Mier Mai 01, 2013 7:13 pm

Alexandru a scris:Eu acuma l-am vazut pe danstel: ''coropijnita delicata''! Mai bine ''coropijnita violata'', ca tare va fi gaurita saraca, mutand-o dintr-o lanseta in alta, vorba lui Gabi.
Ba, dragule am sa te rog sa-mi lasi coropijnita in pace si sa-ti violezi minirosioara, impreuna cu Gabi si toti posesorii de undite, ca si aste scule au in dotare tot cate un carlig si pot fi tot atat de penetrante ca si lansetele mele, pen'ca, se pare, nu ai preceput ceea ce eu voiesc sa spun, si anume:
- se poate pescui cu 6 ustensile (din care maxim 4 lansete) cu un carlig, conform regulament;
- 6 undite = 6 carlige = da, conform regulament;
- 6 lansete = 6 carlige = nu, conform regulament.
Tu zici ca nu pescuiesti la lanseta pen'ca nu posezi si nu este nicio problema, dar daca posezi 6 undite ai dreptul pen'ca sa le folosesti, asta ca sa interpretam regulamentul.
Eu zic ca nu pescuiesc la undita, pen'ca nu posed, iar nu este nicio problema, dar daca posed 6 lansete nu am dreptul sa le folosesc, conform regulament, ca este voie max.4.
De ce tu ai voie cu 6 scule si eu am voie cu 4 scule?
Acum ai preceput?
Ai da-l in colo de regulament, important este sa ne intalnim si sa ne simtim bine. Eu am afirmat ca ma prezint si daca pescuim broaste cu cazanul, pentru ca sopul meu nu este de a castiga concursul, ci de a fi impreuna cu o gasca de amici uniti de aceeasi pasiune.
danstel
danstel
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Varsta : 58
Localizare : Galati, 0745314653
Data de inscriere : 20/04/2012

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 11 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de Trandafirescu Cristian Mier Mai 01, 2013 9:51 pm

Si cu gulasul cum ramane? Ca-n pom,nu? Iar raman nemancat...da nu-i nimic,il am pe Elvis hi,hi,hi...
Trandafirescu Cristian
Trandafirescu Cristian
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Varsta : 50
Localizare : Galati
Data de inscriere : 02/01/2012

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 11 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de Trandafirescu Cristian Mier Mai 01, 2013 9:53 pm

danstel a scris:
olec a scris:
Alexandru a scris:Apasa butonul ''citeaza'' din cel mai recent mesaj ce contine acest tabel si inscrie-te.
nr.
crt.
*****nume, prenume participant*****
***numele echipei***
01.
Drescanu Danut(tetea)
Trandafirescu Cristian
La Piovra
02.
Dan Stelian Bancila (danstel)
Florea Dumitru
Coropijnita delicata
03.
Ene Alexandru
Cojocariu Gabi
Minirosioara vesela
04.
Paleacu Iulian
Taranii odihniti
05.
Bancu Gica

06Dan Calciu
07.
Razvan NegruFysh Carp Team
08.
Radu Zarnescu (Radu 10)

09.
Dragan Silviu
(trec Dunarea pe la Giurgeni...)
10.
Nalatabar,Marian
Carasul Balonat
11.
Matache Gheorghe
Buzea Adrian
stiuca ucigasa
12.
Oprea Marius

13.
Totolici Marian

14.
Badiu Vasile

15.
Docan Alec

16.
Masalau Cornel
50% sanse...
17.


18.


19.


20.


21.


22.


23.


24.


25.


26.


27.


28.


29.


30.


Trandafirescu Cristian
Trandafirescu Cristian
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Varsta : 50
Localizare : Galati
Data de inscriere : 02/01/2012

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 11 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de Trandafirescu Cristian Mier Mai 01, 2013 10:02 pm

ha,ha,ha...am calcat pe bec cica...imi sta mai bine ca pescar emerit,nu???
e mai rau ca pe vremea comunistilor....Cortina de Fier inca exista.....
Trandafirescu Cristian
Trandafirescu Cristian
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Varsta : 50
Localizare : Galati
Data de inscriere : 02/01/2012

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 11 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de danstel Mier Mai 01, 2013 10:21 pm

idementul a scris:Mai fratilor,sunt convins ca toata suflarea ''Valuri de Crap'' abia asteapta ziua...''Z'',da' cu vremea ce facem daca ploua...Doamne fereste?Care ati mai fost pe acolo(Danstele,Mariane)ia ziceti,iesim cu masinile ??Eu stiu ca suntem multi si ,la o adica ne impingem pe rand .da' daca raman dupa concurs inca o zi ies singur de pe balta?
Nu este nicio problema sa iesi cu masina chiar daca ploua.Dar daca ramai inca o zi, dupa concurs, singur, la tarifele practicate pe balta (60 lei/zi/pescar/3 scule, 150 lei/pescar/noapte/3 scule, 100 lei/cort, 50 lei/masina/zi) cred ca na-i sa poti sa intri chiar daca nu ploua.


Ultima editare efectuata de catre danstel in Mier Mai 01, 2013 10:31 pm, editata de 1 ori
danstel
danstel
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Varsta : 58
Localizare : Galati, 0745314653
Data de inscriere : 20/04/2012

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 11 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de danstel Mier Mai 01, 2013 10:24 pm

6 scule din care 4 lansete si 2 undite in apa + 2 lansete pe mal este OK.
danstel
danstel
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Varsta : 58
Localizare : Galati, 0745314653
Data de inscriere : 20/04/2012

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 11 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de danstel Mier Mai 01, 2013 10:39 pm

Idementule si am uitat ca tu esti posesor de navomodel pentru nadit, iar asta te mai costa 30 lei/zi, dar vorba aia "obrazul subtire cu cheltuiala se tine".Si tu iti faci griji ca nu poti iesi cu masina in caz ca ploua. Pai peste toate astea poti suna la o firma specializata si te scoate cu o platforma pentru inca vreo 500 de lei acolo, ce mai conteaza.
danstel
danstel
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Varsta : 58
Localizare : Galati, 0745314653
Data de inscriere : 20/04/2012

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 11 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de idementul Mier Mai 01, 2013 11:08 pm

Dea draci-n el,navomodel ca nus'ce are de s-a stricat,si acu il tin de...bibelou.Am o intrebare!4 lansete,2undite in apa+2 pe mal? da' asa-i da minunata balta asta de trage pestele si pe...mal?? Very Happy
idementul
idementul
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Varsta : 62
Localizare : La mine.......acasa
Data de inscriere : 04/02/2011

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 11 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de idementul Mier Mai 01, 2013 11:18 pm

Ha Ha! Acum am vazut tabelul!!Echipei lu' Cornel asa-i zice??''50% sanse''?Sanse la ce?La podium?Cornelus,am pretentii la tine coane,pai ce faci??pleci din start cu...handicap?? Laughing
idementul
idementul
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Varsta : 62
Localizare : La mine.......acasa
Data de inscriere : 04/02/2011

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 11 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de Trandafirescu Cristian Joi Mai 02, 2013 8:09 am

Incepe saracu scoala...si probabilitatea de a participa la acest eveniment a scazut considerabil...acum chiar ca ..nu mai am oponenti'' hi,hi,hi...
Trandafirescu Cristian
Trandafirescu Cristian
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Varsta : 50
Localizare : Galati
Data de inscriere : 02/01/2012

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 11 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de danstel Joi Mai 02, 2013 8:28 am

Trandafirescu Cristian a scris:ha,ha,ha...am calcat pe bec cica...imi sta mai bine ca pescar emerit,nu???
e mai rau ca pe vremea comunistilor....Cortina de Fier inca exista.....
Poate pescar ramolit!
danstel
danstel
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Varsta : 58
Localizare : Galati, 0745314653
Data de inscriere : 20/04/2012

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 11 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de Alexandru Joi Mai 02, 2013 4:20 pm

Danstele, ''ba dragule'', citez din regulament (care nu-i facut de mine):
- - ,,vor putea fi folosite max. sase ustensile de pescuit/echipa in apa (din care cel mult 4 lansete) si 2 lansete pregatite de rezerva cu nada pe mal.
Diferenţa de la numărul de lansete folosite la numărul maxim de ustensile poate fi completată cu undiţe;
Scrie undeva ca se poate pescui cu sase undite? Ca eu nu vad.
Alexandru
Alexandru
Admin
Admin

Varsta : 56
Localizare : Galati, Romania.
Data de inscriere : 17/01/2011

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 11 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de Alexandru Joi Mai 02, 2013 4:24 pm

Trandafirescu Cristian a scris:ha,ha,ha...am calcat pe bec cica...imi sta mai bine ca pescar emerit,nu???
e mai rau ca pe vremea comunistilor....Cortina de Fier inca exista.....
Ti-am amintit de mai multe ori ceea ce trebuie sa faci ca moderator. Ai incalcat regulile acestui forum si de-aia ai ajuns ''pescar emerit''. Nu te pot lasa sa moderezi ceva ce tu insuti nu respecti.
Alexandru
Alexandru
Admin
Admin

Varsta : 56
Localizare : Galati, Romania.
Data de inscriere : 17/01/2011

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 11 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de danstel Joi Mai 02, 2013 6:36 pm

Alexandru a scris:Danstele, ''ba dragule'', citez din regulament (care nu-i facut de mine):
- - ,,vor putea fi folosite max. sase ustensile de pescuit/echipa in apa (din care cel mult 4 lansete) si 2 lansete pregatite de rezerva cu nada pe mal.
Diferenţa de la numărul de lansete folosite la numărul maxim de ustensile poate fi completată cu undiţe;
Scrie undeva ca se poate pescui cu sase undite? Ca eu nu vad.
Se poate pescui cu 6 undite / echipa in acelasi timp, sau o echipa care nu pescuieste cu lansete, trebuie sa foloseasca doar cele 2 undite, diferenta pana la numarul maxim de ustensile?
danstel
danstel
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Varsta : 58
Localizare : Galati, 0745314653
Data de inscriere : 20/04/2012

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 11 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de danstel Joi Mai 02, 2013 7:13 pm

Cum am mai spus, sa lasam regulamentul asa cum este, pentru ca, dincolo de toate interpretarile, este un regulament bun, gandit pentru a da posibilitate tuturor membrilor si nemembrilor asociatiei, indiferent de dotari, sa participe cu placere, cu speranta si cu gandul la marea captura.Important este sa respectam regulile lacului, sa realizam o actiune de care sa fim mandri si cu care sa ne putem lauda ca oameni civilizati si pescari cu adevarat sportivi.
Fire intinse la toti!
danstel
danstel
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Varsta : 58
Localizare : Galati, 0745314653
Data de inscriere : 20/04/2012

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 11 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de Trandafirescu Cristian Joi Mai 02, 2013 11:37 pm

Ce mult te-am iubit...Paraschivo...
Trandafirescu Cristian
Trandafirescu Cristian
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Varsta : 50
Localizare : Galati
Data de inscriere : 02/01/2012

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 11 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de gaby ciortan Vin Mai 03, 2013 6:49 am

danstel a scris:
olec a scris:
Alexandru a scris:Apasa butonul ''citeaza'' din cel mai recent mesaj ce contine acest tabel si inscrie-te.
nr.
crt.
*****nume, prenume participant*****
***numele echipei***
01.
Drescanu Danut(tetea)
Trandafirescu Cristian
La Piovra
02.
Dan Stelian Bancila (danstel)
Florea Dumitru
Coropijnita delicata
03.
Ene Alexandru
Cojocariu Gabi
Minirosioara vesela
04.
Paleacu Iulian
Taranii odihniti
05.
Bancu Gica

06Dan Calciu
07.
Razvan NegruFysh Carp Team
08.
Radu Zarnescu (Radu 10)

09.
Dragan Silviu
(trec Dunarea pe la Giurgeni...)
10.
Nalatabar,Marian
Carasul Balonat
11.
Matache Gheorghe
Buzea Adrian
stiuca ucigasa
12.
Oprea Marius

13.
Totolici Marian

14.
Badiu Vasile

15.
Docan Alec

16.


17.


18.


19.


20.


21.


22.


23.


24.


25.


26.


27.


28.


29.


30.



gaby ciortan
avansat
avansat

Varsta : 44
Data de inscriere : 20/04/2013

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 11 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de gaby ciortan Vin Mai 03, 2013 6:50 am

gaby ciortan a scris:
danstel a scris:
olec a scris:
Alexandru a scris:Apasa butonul ''citeaza'' din cel mai recent mesaj ce contine acest tabel si inscrie-te.
nr.
crt.
*****nume, prenume participant*****
***numele echipei***
01.
Drescanu Danut(tetea)
Trandafirescu Cristian
La Piovra
02.
Dan Stelian Bancila (danstel)
Florea Dumitru
Coropijnita delicata
03.
Ene Alexandru
Cojocariu Gabi
Minirosioara vesela
04.
Paleacu Iulian
Taranii odihniti
05.
Bancu Gica

06Dan Calciu
07.
Razvan NegruFysh Carp Team
08.
Radu Zarnescu (Radu 10)

09.
Dragan Silviu
(trec Dunarea pe la Giurgeni...)
10.
Nalatabar,Marian
Carasul Balonat
11.
Matache Gheorghe
Buzea Adrian
stiuca ucigasa
12.
Oprea Marius

13.
Totolici Marian

14.
Badiu Vasile

15.
Docan Alec

16.
gabyciortan

17.


18.


19.


20.


21.


22.


23.


24.


25.


26.


27.


28.


29.


30.



gaby ciortan
avansat
avansat

Varsta : 44
Data de inscriere : 20/04/2013

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 11 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de gaby ciortan Vin Mai 03, 2013 6:52 am

Alexandru a scris:
danstel a scris:Apasa butonul ''citeaza'' din cel mai recent mesaj ce contine acest tabel si inscrie-te.
nr.
crt.
*****nume, prenume participant*****
***numele echipei***
01.
Drescanu Danut(tetea)
Trandafirescu Cristian
La Piovra
02.
Dan Stelian Bancila (danstel)
Florea Dumitru
Coropijnita delicata
03.
Ene Alexandru
Cojocariu Gabi
Minirosioara vesela
04.
Paleacu Iulian
Taranii odihniti
05.
Bancu Gica

06Dan Calciu
07.
Razvan NegruFysh Carp Team
08.
Radu Zarnescu (Radu 10)
Dragan Silviu
Mai Buzau, rau inspumat...
09.Nalatabar,MarianCarasul Balonat
10.
Matache Gheorghe
Buzea Adrian
stiuca ucigasa
11.
Oprea Marius
12.
Totolici Marian
13.
Badiu Vasile si fiul.

14.
Docan Alec
15.
gabyciortan

16.


17.


18.


19.


20.


21.


22.


23.


24.


25.


26.


27.


28.


29.


30.



gaby ciortan
avansat
avansat

Varsta : 44
Data de inscriere : 20/04/2013

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 11 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de gaby ciortan Vin Mai 03, 2013 6:55 am

buna dimineata pescari

gaby ciortan
avansat
avansat

Varsta : 44
Data de inscriere : 20/04/2013

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 11 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de Alexandru Vin Mai 03, 2013 7:26 am

Buna dimineata, gaby ciortan!


Ultima editare efectuata de catre Alexandru in Vin Mai 03, 2013 7:30 am, editata de 1 ori
Alexandru
Alexandru
Admin
Admin

Varsta : 56
Localizare : Galati, Romania.
Data de inscriere : 17/01/2011

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 11 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de Alexandru Vin Mai 03, 2013 7:32 am

danstel a scris:
Se poate pescui cu 6 undite / echipa in acelasi timp, sau o echipa care nu pescuieste cu lansete, trebuie sa foloseasca doar cele 2 undite, diferenta pana la numarul maxim de ustensile?
Patru. Maxim sasa. Sasa cai frumuosi...
Alexandru
Alexandru
Admin
Admin

Varsta : 56
Localizare : Galati, Romania.
Data de inscriere : 17/01/2011

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 11 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de Alexandru Vin Mai 03, 2013 8:28 am

Apasa butonul ''citeaza'' din cel mai recent mesaj ce contine acest tabel si inscrie-te.
nr.
crt.
*****nume, prenume participant*****
***numele echipei***
01.
Drescanu Danut(tetea)
Trandafirescu Cristian
La Piovra
02.
Dan Stelian Bancila (danstel)
Florea Dumitru
Coropijnita delicata
03.
Ene Alexandru
Cojocariu Gabi
Minirosioara vesela
04.
Paleacu Iulian
Taranii odihniti
05.
Bancu Gica

06Dan Calciu
07.
Razvan NegruFysh Carp Team
08.
Radu Zarnescu (Radu 10)
Dragan Silviu
Mai Buzau, rau inspumat...
09.Nalatabar,MarianCarasul Balonat
10.
Matache Gheorghe
Buzea Adrian
stiuca ucigasa
11.
Oprea Marius
12.
Totolici Marian
13.
Badiu Vasile si fiul.

14.
Docan Alec
15.
Masalau Cornel
50% sanse...
16.
gabyciortan

17.


18.


19.


20.


21.


22.


23.


24.


25.


26.


27.


28.


29.


30.


Alexandru
Alexandru
Admin
Admin

Varsta : 56
Localizare : Galati, Romania.
Data de inscriere : 17/01/2011

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 11 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de Trandafirescu Cristian Vin Mai 03, 2013 11:15 am

Bv Gaby Ciortan deja ai o steluta,tine-o tot asa !!!
Trandafirescu Cristian
Trandafirescu Cristian
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Varsta : 50
Localizare : Galati
Data de inscriere : 02/01/2012

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 11 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de Alexandru Vin Mai 03, 2013 1:26 pm

Gabi, am cumparat deja toate ingredientele pentru nada. 350 de lei impartiti la doi. A iesit destul de ieftin. Vorbim.
Alexandru
Alexandru
Admin
Admin

Varsta : 56
Localizare : Galati, Romania.
Data de inscriere : 17/01/2011

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 11 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de idementul Vin Mai 03, 2013 1:28 pm

Asta cu ''nada cumparata'' e un fel de....momeala??
idementul
idementul
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Varsta : 62
Localizare : La mine.......acasa
Data de inscriere : 04/02/2011

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 11 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de idementul Vin Mai 03, 2013 1:30 pm

Dupa parerea mea e cam...devreme.Sa nu vi se....acreasca hi hi hi!!
idementul
idementul
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Varsta : 62
Localizare : La mine.......acasa
Data de inscriere : 04/02/2011

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 11 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de gabi Vin Mai 03, 2013 1:35 pm

E bine Sandu ,decat 500 lei cum am calculat.Restul au costat 420 lei. Asa ca ne incadram in buget.
gabi
gabi
BUCATAR OFICIAL
BUCATAR OFICIAL

Varsta : 56
Localizare : Galati, Romania
Data de inscriere : 29/09/2011

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 11 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de gabi Vin Mai 03, 2013 1:37 pm

Nu facem ciorba la peste cum faceti voi.
gabi
gabi
BUCATAR OFICIAL
BUCATAR OFICIAL

Varsta : 56
Localizare : Galati, Romania
Data de inscriere : 29/09/2011

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 11 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de Alexandru Vin Mai 03, 2013 1:38 pm

Imputiciunea aia a costat mai mult: 50 de lei 10 ml. Da' zic eu ca merita.
Alexandru
Alexandru
Admin
Admin

Varsta : 56
Localizare : Galati, Romania.
Data de inscriere : 17/01/2011

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 11 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de Alexandru Vin Mai 03, 2013 1:39 pm

idementul a scris:Asta cu ''nada cumparata'' e un fel de....momeala??
Daca vrei sa castigi trebuie sa... investesti! Chestia e sa stii in ce.
Alexandru
Alexandru
Admin
Admin

Varsta : 56
Localizare : Galati, Romania.
Data de inscriere : 17/01/2011

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 11 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de idementul Vin Mai 03, 2013 1:43 pm

Aha!! tre' sa ''investesti'',pai parca,mai deunazi,ne cam luara-ti peste picior, cu''investitiile''.A?? cum e?
idementul
idementul
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Varsta : 62
Localizare : La mine.......acasa
Data de inscriere : 04/02/2011

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 11 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de Alexandru Vin Mai 03, 2013 2:33 pm

Oof! Te cearta limba romana: ''luarati'' se scrie legat...
Alexandru
Alexandru
Admin
Admin

Varsta : 56
Localizare : Galati, Romania.
Data de inscriere : 17/01/2011

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 11 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de idementul Sam Mai 04, 2013 8:07 am

Ha, ai dat-o(sau,dato?)in gramatica?maestru al....diversiunii ce esti!!vrei sa ne abati atentia de la subiect?
idementul
idementul
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Varsta : 62
Localizare : La mine.......acasa
Data de inscriere : 04/02/2011

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 11 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de Trandafirescu Cristian Sam Mai 04, 2013 12:03 pm

Vai capul lor...daca îi vede cine trebuie...la ce-au declarat ei pe ce-au dat banii...o sa le trebuiasca bilet la mana sa iasa din casa...hi,hi,hi...auzi la ei...investitii...de sute de lei...350...ati luat cumva vreo Lacrima lui Ovidiu din 74' ??? Doar asa...auzi 50 lei 10 ml...da ce-ati luat domnle,cantharida??? Goange,goange ...adevarul e ca numele echipei va reprezinta...mini...daca dati la obleti...hi,hi,hi...hop...cred ca imi mai dispare o stea ha,ha,ha...spre deliciul meu si a lui nea Danut...
Pupici mai Minirosioaro...
Trandafirescu Cristian
Trandafirescu Cristian
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Varsta : 50
Localizare : Galati
Data de inscriere : 02/01/2012

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 11 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de Trandafirescu Cristian Sam Mai 04, 2013 12:15 pm

Trage in draci la arome de lucerna si scoica !!! S-a prins acum o saptamana crap de 7 si 9 kg de catre un prieten de-al meu !!! Axati-va pe crap fratilor...dati banii pe chestii serioase nu pe artificii...ca nu-i Revelionul...
Trandafirescu Cristian
Trandafirescu Cristian
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Varsta : 50
Localizare : Galati
Data de inscriere : 02/01/2012

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 11 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de Trandafirescu Cristian Sam Mai 04, 2013 12:34 pm

Din sursa sigura va anunt ca pe latura de la poalele muntelui este in permanenta plasa bagata in apa. Acolo nu avem ce face.Normal si ideal ar fi sa se organizeze concursul pe limba de pamant din interiorul baltii.Repet,sursa sigura.
Trandafirescu Cristian
Trandafirescu Cristian
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Varsta : 50
Localizare : Galati
Data de inscriere : 02/01/2012

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 11 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de Trandafirescu Cristian Sam Mai 04, 2013 12:41 pm

Si acum sa trecem la probleme mai serioase...Domnilor aroganti(Minirosioara ofuscata),cati saci de şrot v-ati luat de 350 lei? 12 ???
Deci,obligatoriu 4 lansete +2 undite,da? 6 scule,da? Ok,ne vedem pe balta...am inteles ca domnul Calciu nu mai arbitreaza,deci sa-i uram din toti bojocii...Bafta la peste !!! Eu,unul îl propun pe Punga ca arbitru...cine ma sustine?????
Trandafirescu Cristian
Trandafirescu Cristian
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Varsta : 50
Localizare : Galati
Data de inscriere : 02/01/2012

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 11 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de danstel Sam Mai 04, 2013 5:21 pm

Sarbatori linistite!
danstel
danstel
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Varsta : 58
Localizare : Galati, 0745314653
Data de inscriere : 20/04/2012

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 11 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de Trandafirescu Cristian Sam Mai 04, 2013 5:34 pm

linistite sa ai tu....
Trandafirescu Cristian
Trandafirescu Cristian
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Varsta : 50
Localizare : Galati
Data de inscriere : 02/01/2012

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 11 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de Donose Octavian Sam Mai 04, 2013 9:19 pm

Apasa butonul ''citeaza'' din cel mai recent mesaj ce contine acest tabel si inscrie-te.
nr.
crt.
*****nume, prenume participant*****
***numele echipei***
01.
Drescanu Danut(tetea)
Trandafirescu Cristian
La Piovra
02.
Dan Stelian Bancila (danstel)
Florea Dumitru
Coropijnita delicata
03.
Ene Alexandru
Cojocariu Gabi
Minirosioara vesela
04.
Paleacu Iulian
Taranii odihniti
05.
Bancu Gica

06Dan Calciu
07.
Razvan NegruFysh Carp Team
08.
Radu Zarnescu (Radu 10)
Dragan Silviu
Mai Buzau, rau inspumat...
09.Nalatabar,MarianCarasul Balonat
10.
Matache Gheorghe
Buzea Adrian
stiuca ucigasa
11.
Oprea Marius Team leader
12.
Totolici Marian
13.
Badiu Vasile si fiul.

14.
Docan Alec
15.
Masalau Cornel
50% sanse...
16.
gabyciortan

17.
Brasdeş Sterică
Fudulache Constantin
Arcelor Mittal I
18.
Manolache Marcel
Ciupitu Ionel
Arcelor Mittal II
19.
Ibănescu Eugen
Arcelor Mittal III
20.
Guriţă Toader
Observator din partea societăţii
civile
21.
Tenea Egidio
Observator din partea societăţii
civile
22.
Mitu Toader
Observator din partea societăţii
civile
23.


24.


25.


26.


27.


28.


29.


30.


31.



Donose Octavian
PRESEDINTE
PRESEDINTE

Varsta : 63
Data de inscriere : 21/01/2011

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 11 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de Donose Octavian Sam Mai 04, 2013 9:22 pm

Paste fericit alături de cei dragi.
Va urează tuturor echipa VALURI DE CRAP.

Donose Octavian
PRESEDINTE
PRESEDINTE

Varsta : 63
Data de inscriere : 21/01/2011

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 11 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de idementul Sam Mai 04, 2013 9:24 pm

Multumim,asemenea domnule presedinte!!
idementul
idementul
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Varsta : 62
Localizare : La mine.......acasa
Data de inscriere : 04/02/2011

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 11 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de gabi Dum Mai 05, 2013 8:34 am

Paste fericit ,prieteni pescari, alaturi de familie si de cei dragi!
gabi
gabi
BUCATAR OFICIAL
BUCATAR OFICIAL

Varsta : 56
Localizare : Galati, Romania
Data de inscriere : 29/09/2011

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 11 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de olec Dum Mai 05, 2013 9:41 am

Paste fericit tuturor.

olec
incepator
incepator

Varsta : 47
Data de inscriere : 22/02/2012

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 11 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de Alexandru Dum Mai 05, 2013 10:04 am

HRISTOS A INVIAT!
Alexandru
Alexandru
Admin
Admin

Varsta : 56
Localizare : Galati, Romania.
Data de inscriere : 17/01/2011

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 11 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de danstel Dum Mai 05, 2013 1:08 pm

Alexandru a scris:HRISTOS A INVIAT!
ADEVARAT A INVIAT!
Fie ca lumina invierii Domnului sa ne faca pe toti mai intelepti si mai buni!
PASTE FERICIT!
danstel
danstel
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Varsta : 58
Localizare : Galati, 0745314653
Data de inscriere : 20/04/2012

Sus In jos

Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea,  20-21 mai 2013. - Pagina 11 Empty Re: Cupa ''HEISU NICOLAE'' - Salcuta, jud. Tulcea, 20-21 mai 2013.

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 11 din 19 Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum