VALURI DE CRAP
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Actiunea ''CARUTA BUCLUCASA''. Foltesti, jud.Galati, octombrie 2010.

3 participanți

In jos

 Actiunea ''CARUTA BUCLUCASA''. Foltesti, jud.Galati, octombrie 2010. Empty Actiunea ''CARUTA BUCLUCASA''. Foltesti, jud.Galati, octombrie 2010.

Mesaj Scris de valuridecrap Mier Oct 12, 2011 8:58 pm

Stiu ca a trecut deja un an de la acele intamplari... Foltesti, octombrie 2010 ! Nu eram, inca, uniti sub ''obladuirea'' Asociatiei dar am tresarit cu totii atunci cand organizatorul acestei intalniri, d-ul Octavian Donose ne-a anuntat oficial : ''...cantonul lui nea' Miluta...''  Si-mi aduc aminte (daca gresesc, va rog sa ma corectati) ca  in acele zile s-a discutat, destul de generic, despre o posibila asociere intre noi, pescarii... Ma rog, a fost o iesire destul de reusita; unii dintre noi chiar au prins si peste... Dar, intamplarea ce a marcat acele zile a fost, cu siguranta, cea care a pus titlul filmului :


 ACTIUNEA ''CARUTA BUCLUCASA'' :



Ultima editare efectuata de catre valuridecrap in Sam Feb 13, 2016 12:45 pm, editata de 1 ori
valuridecrap
valuridecrap
ORGANIZATOR DE INTALNIRI
ORGANIZATOR DE INTALNIRI

Varsta : 13
Localizare : Galati, Romania.
Data de inscriere : 21/07/2011

Sus In jos

 Actiunea ''CARUTA BUCLUCASA''. Foltesti, jud.Galati, octombrie 2010. Empty Re: Actiunea ''CARUTA BUCLUCASA''. Foltesti, jud.Galati, octombrie 2010.

Mesaj Scris de MARIAN PESCARUL Joi Oct 13, 2011 12:43 pm

stiamca orce esire cu voi e frumoasa si acesta este regretul ce-l mare ca nu am putut sa vin.
MARIAN PESCARUL
MARIAN PESCARUL
MODERATOR
MODERATOR

Varsta : 56
Localizare : Galati
Data de inscriere : 24/02/2011

Sus In jos

 Actiunea ''CARUTA BUCLUCASA''. Foltesti, jud.Galati, octombrie 2010. Empty Re: Actiunea ''CARUTA BUCLUCASA''. Foltesti, jud.Galati, octombrie 2010.

Mesaj Scris de Doru Sam Oct 15, 2011 1:40 pm

Frumos, fratilor!
Cum faceti filmuletele? Ca distractia e maxima!
Da peste nu prindeti?
Doru
Doru
initiat
initiat

Varsta : 55
Localizare : Constanta, Romania.
Data de inscriere : 14/07/2011

Sus In jos

 Actiunea ''CARUTA BUCLUCASA''. Foltesti, jud.Galati, octombrie 2010. Empty Re: Actiunea ''CARUTA BUCLUCASA''. Foltesti, jud.Galati, octombrie 2010.

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum